Odpovědnost

Zlatá a tmavě zelená na bílém poli. Tyto tři barvy jsme ne náhodou spojili s naším názvem KRPA PAPER. Značí naši vnitřní sílu, odhodlanost a odpovědnost, kterou přijímáme za svou.

Bílá je barvou čistoty a tvořivosti. Tyto hodnoty jsou základním prostředím, nutným k výrobě složitých speciálních a nepromastitelných papírů pro potravinářské účely, podléhající vysokým hygienickým nárokům. Papíry neustále vylepšujeme a vyvíjíme jejich nové aplikace. Naší odpovědností a snahou je tak vytvářet kvalitní produkty, které pomáhají lidem v každodenním životě. Jsme odpovědní k našim produktům a tím i ke konečným zákazníkům.

Tmavě zelená barva symbolizuje stabilitu, a ekologický přístup. Papír pro Vás vyrábíme již druhé století, jsme stabilní a důvěryhodnou výrobní společností. Toho bychom nedosáhli, kdybychom nebyli ochotní přijímat za svá ekologická a energeticky úsporná opatření. Papír sám o sobě je jedním z nejekologičtějších materiálů, které člověk kdy vytvořil. Je vyráběn z obnovitelných přírodních zdrojů, v zemi se snadno rozloží a při šetrné výrobě, kterou v KRPA PAPER aplikujeme, nezanechává velkou ekologickou stopu. Jsme odpovědní k životnímu prostředí a věříme v udržitelný rozvoj papíru.

Nejvyšší hodnoty, idealismus, štěstí. Tak je charakterizována barva zlatá. Cítíme sociální odpovědnost k lidem v našem okolí, zaměstnancům, jejich rodinám. Život lidí kolem nás nám není lhostejný. Pečlivě jsme vybrali několik místních organizací, které sdílejí naše hodnoty, a pravidelně podporujeme jejich projekty.

Všechny tyto hodnoty skryté v barevných symbolech nám dodávají touhu a vytrvalost být stále lepšími. Pro Vás, pro nás, pro celý svět.